Кошик
298 відгуків
+380 (67) 322-00-95
+380 (44) 277-35-65
ул. Дегтяревская, 31, Київ, Україна
Колор-Пак | ЗНИЖКИ У МЕНЕДЖЕРА! 067-322-00-95

Ізоляція з пінополіетилену

Спінений поліетилен (пінополіетилен)   поліетилен, що піддається пінення углеводородами у процесі виробництва. У результаті виходить пружне еластичне полотно, має закритопористу структуру осередків. Випускається в рулонах, аркушах, у вигляді шкаралуп і джгутів. Матеріал отримав широке застосування в різних галузях промисловості, особливо, в зтроительстве, завдяки: високим тепло- звукоізоляційним якостями, характеристиками міцності, простоті монтажу і відносно невисокій вартості. Виділяють зшитий та незшитий пінополіетилен за способом виробництва. Матеріали виготовлені на основі спіненого поліетилену: Пенофол, IZOLON (Ізолон), Фольгоізол, Polyizol (Поліізол), Термоізол, Teploizol (Теплоізол), Normaizol (Нормаізол), Merilon (Мерилон).

Полотно ППЕ - універсальний будівельний гідро -, шумо, вібро, тепло ізоляційний матеріал. Закрита комірчаста структура володіє вкрай низькою гігроскопічністю, практично не вбираючи вологу. Має відмінну здатність до звукопоглинання, що дозволяє застосовувати його в якості звукоізолятора.

ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛОТНА ППЕ: 

  • шумо, вібро, гідро -, теплоізоляція покрівлі, стін і підлоги;
  • для утеплення дверей;
  • ущільнення склопакетів;
  • підкладка під гіпсокартон, ламінат, паркет, лінолеум;
  • утеплення та ізоляція систем опалення, гарячого та холодного водопостачання, каналізації, систем кондиціонування, і вентиляції;
  • теплоізоляція трубопроводів;
  • ізоляція від електромагнітних випромінювань;
  • для ізоляції труб великого діаметру в системах холодного і гарячого водопостачання з температурою носителядо 600С, кондиціонування, опалення, вентиляції та охолодження;
  • в якості пакувального матеріалу Як і будь-спінений поліетилен не стійкий до дії ультрафіолетових променів, тому при використанні, зовні будівель застосовується полотно фольговані.

Полотно ППЭ без покрытия толщиной от 1,5 до 4 мм применяется в качестве защитного, оберточного, подкладочного материала. Данный тип полотна можно использовать многократно без потери качественных характеристик.

Полотно ППЭ без покрытия толщиной от 4 мм используется, преимущественно, в качестве шумо-, гидро-, теплоизолятора под ламинированные полы для, а также для скрытия неровностей между полом и ламинатом.

Полотно ППЭ без покрытия с самоклеющейся подложкой применяется для монтажа на воздуховоды, трубопроводы или другие поверхности. Данный тип полотна покрыт липким слоем и обеспечивает максимально быстрый и легкий монтаж на любые поверхности.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner