Кошик
312 відгуків
+380 (67) 322-00-95
+380 (44) 277-35-65
вул. Дегтярівська, 31, Київ, Україна
Колор-Пак | ЗНИЖКИ У МЕНЕДЖЕРА! 067-322-00-95

Пакувальні матеріали

Захисні пакувальні протиударні профілю та куточки зі спіненого поліетилену ППЕ різного розміру і товщини, які являють собою ефективний, надійний і простий у застосуванні спосіб упаковки.

Профілі, завдяки своїй унікальній структурі з закритими бульбашками, надійно оберігають від значних механічних впливів, запобігають появі сколів, пошкоджень, подряпин на кутах і кромках в різних площинах і при будь-якій товщині виробів. Завдяки своїй еластичності, профіль відмінно підходить для упаковки виробів з нестандартною геометрією.

Профілі широко застосовуються для пакування меблів, сантехнічних виробів, продукції деревообробки, дзеркал, скла, електроніки, товарів народного споживання і т. п.

Легко гасять різні навантаження, вібрацію при транспортуванні, 100% придатні до вторинної перерабки, хімічно нейтральні, екологічно безпечні.

 • Захисний пакувальний ППЕ профіль -"П" і профіль тюльпан використовуються в меблевій і скляної промисловості.
Захисний пакувальний протиударний профіль зі спіненого поліетилену

Захисний пакувальний профіль – це незамінна річ при транспортуванні меблів, віконних блоків, дверей, картин та інших речей, які мають гострі кути або торці, які потребують додаткового захисту від пошкоджень. На нашому сайті вашій увазі представлено три різновиди цього виробу:

Всі види профілю виготовлені зі спіненого поліетилену, який чудово пом'якшує різного роду механічні впливи (удари, тертя, вібрації тощо), легко ріжеться і зручний у використанні.

П профіль отримав широке застосування в меблевому і скляному виробництві для пакування меблів, скла, дзеркал, техніки, дверних полотен, стільниць багато іншого для запобігання відколів і подряпин. Головне призначення – це захист торцевих поверхонь.

Сфера застосування L профілю практично ідентична попереднім, лише з тією відмінністю, що краще справляється із захистом кутів.

Профіль зі спіненого поліетилену і його основні переваги.
 • Еластичність. Він не деформується і не ламається в процесі установки, а також при транспортуванні;
 • Підходить для багаторазового застосування, що дуже економічно вигідно;
 • Стійкий до дії різних хімічних речовин;
 • Профіль ППЕ не залишає слідів на поверхні виробів;
 • Не пропускає вологу, а, отже, перешкоджає появі конденсату, який може надати негативний вплив на продукції для продажу;
 • Захисний профіль не містить в своєму складі абразивних частинок, а значить ймовірність завдати пошкодження поверхні дорівнює нулю.
 • Простий у використанні, не вимагає спеціальних інструментів для нарізання. Це можна робити звичайним канцелярським ножем або побутовими ножицями.
 • Здатний поглинати невеликі частки виробничого сміття;
 • Значно збільшує презентабельний вигляд товару;
 • Безпечний для здоров'я людини.

Як бачимо використовувати у своїй роботі пакувальний профіль зі спіненого поліетилену – це правильне рішення, яке дозволить вам значно скоротити кількість браку і бою своєї продукції, дозволить доставити товар клієнту в цілісності та справності. І все це при мінімальних затратах грошей та часу.

Профіль захисний з поліетилену і сфера його застосування.

Як уже говорилося, захисний профіль користується величезною популярністю практично у всіх виробничників, логістичних, поштових і торгових компаніях. Нижче ми розглянемо найбільш великі галузі, в яких застосовується профіль захисний протиударний П.

 • Меблеве виробництво. Як відомо, якісна упаковка для меблів – це вже половина успіху. Так як найчастіше предмети інтер'єру мають дуже громіздкі розміри, які пронести через вузькі отвори стандартних житлових приміщень ціла проблема. Для того, щоб захистити меблі від механічних пошкоджень її обертають в захисну плівку, а торці і кути додатково захищають, використовуючи п подібний профіль. Упаковка для транспортування меблів – досить трудомісткий процес, щоб ще більше його не ускладнювати вибирайте тільки якісний пакувальний матеріал.
 • Автомобілебудування. Всі великі світові виробники авто, також застосовують профіль для захисту скла в машинах, які виходять з цехів збірки на продаж. Це робиться для запобігання подряпин і відколів під час транспортування авто.
 • Багетні і майстерні по нарізці скла, а також дзеркал. Найбільш незахищеними місцями в рамках, є кути, їх краще убезпечити Л-профілем. А ось скла і дзеркала необхідно захищати по всьому периметру, тут у нагоді п подібний профіль для скла. Упаковка скла стане з ним легким і безпечним заняттям, а ваш клієнт буде повністю задоволений вашою роботою.
 • Упаковка сантехнічного обладнання та аксесуарів. Профіль п подібний чудово захистить краю ванни або умивальника від відколів під час її монтажу та перевезення з магазину до свого нового хазяїна. Також при монтажних роботах зручно використовувати цей профіль для прикриття торцевих частин піддону в душових кабінах, декоративних бордюрів, поріжків і багато іншого.
 • При транспортуванні різних крихких предметів.
 • При переезде.  П образный уголок защитит вашу мебель, предметы декора, бытовую технику и другие хрупкие вещи от повреждений при переезде с одного места жительства на другое. Приобретя данный упаковочный материал, вы можете быть абсолютно спокойны за свое имущество, даже при небольших ударах или трении все вещи останутся целыми и сохранят свой внешний вид.

В нашем интернет-магазине вы сможете приобрести высококачественный профиль из вспененного полиэтилена разной формы и размеров, в том числе профиль п образный 40х40 мм. Ваш заказ будет быстро обработан и сформирован к отправке в любой населенный пункт Украины. С нами Ваша продукция и вещи будут под надежной защитой!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner