Кошик
298 відгуків
+380 (67) 322-00-95
+380 (44) 277-35-65
ул. Дегтяревская, 31, Київ, Україна
Колор-Пак | ЗНИЖКИ У МЕНЕДЖЕРА! 067-322-00-95

Полотно ППЕ (пінополіетилен) як матеріал для упаковки посуду.

Полотно ППЕ (пінополіетилен) як матеріал для упаковки посуду.

УПАКОВКА ДЛЯ ПОСУДУ ЗІ СПІНЕНОГО ПОЛІЕТИЛЕНУ ППЕ.

Спінений поліетилен (Пінополіетилен) - матеріал з гнучкого пористого спіненого поліетилену, призначений для упаковки скляних, крихких, предметів, що б'ються і посуду, електронної побутової та промислової техніки, компонентів мікроелектроніки і т. д. Він застосовується і як обгортковий, і як прокладочний матеріал, конкуруючи зі звичайною плівкою, гофрокартоном і повітряно-бульбашкової плівкою. Спінений поліетилен легко гасить багаторазові ударні навантаження, не руйнуючись при цьому, що дуже актуально для пакування меблів, посуду, скла, дверей.

Пінополіетилен отримують при змішуванні поліетилену високого тиску з газоутворювачем і спеціальними добавками, з подальшою екструзією (Екструзія технологічний процес) — метод та процес одержання виробів з полімерних матеріалів (гумових сумішей, пластмас, крохмалевмісних і білковмісні сумішей) шляхом продавлювання розплаву матеріалу через формуючий отвір). В результаті утворюється маса спіненого поліетилену з рівномірно розподіленими закритими порами діаметром 0,05 – 0,2 мм, що надає матеріалу високу еластичність і робить можливим широке застосування цих матеріалів у будівництві. Крім основного спіненого шару можуть накладатися додаткові шари: фольга, металізована плівка, клей.

Широкий спектр товщин від 0,8 до 20 мм дозволяє вибирати оптимальну товщину упаковки, виходячи з індивідуальних особливостей товару, а також умов зберігання і транспортування.

Найбільшою ефективністю традиційно відрізняється комбінований тип тари, де кілька видів фіксаторів задіяні разом для забезпечення 100% безпеки.

Крім коробки з картону і скла, у комплексній упаковці для посуду використовуються ложементи і захисні куточки з наступних пеноматеріалов:

- поролон;

- пінопласт;

- пенолон і ізолон;

- eva;

- пінополіетилен та ін.

Полотно ППЕ – відмінний спосіб забезпечити збереження скляних ребер у виробів плоских форм.

Ложементи з спінених полімерів і картонна коробка дозволяють надійно, комфортно і естетично упакувати делікатні вироби так, щоб міцно зафіксувати кожен елемент в індивідуально спроектованих ємності.

ПЕРЕВАГИ УПАКОВКИ ДЛЯ ПОСУДУ НАШОГО ВИГОТОВЛЕННЯ

- Легкість в експлуатації.

- Підвищена ударостійкість і амортизаційний потенціал.

- Вологостійкість.

- Нешкідливість вихідного матеріалу для людей і тварин.

- Мала вага.

www.color-pac.com.ua

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner