Кошик
303 відгуків
+380 (67) 322-00-95
+380 (44) 277-35-65
ул. Дегтяревская, 31, Київ, Україна
Колор-Пак | ЗНИЖКИ У МЕНЕДЖЕРА! 067-322-00-95

Спінений поліетилен для утеплення, як застосовувати, особливості

Спінений поліетилен для утеплення, як застосовувати, особливості

Спінений поліетилен для утеплення, як застосовувати, особливості

Порівняно новий утеплюючий матеріал - спінений поліетилен. Звичайний поліетилен можна зустріти всюди - пакети, ручки, трубопроводи, ємності, форми...

Високі споживчі якості цього матеріалу, насамперед, стійкість до впливів, екологічність успадковані спіненим поліетиленом. Він випускається різної щільності, може бути у вигляді плівки і у певній формі. Далі детальніше про характеристики спіненого поліетилену і про його застосування.

 

Різновиди, характеристики спіненого поліетилену


Спінений поліетилен підрозділяють на зшитий та незшитий.

Незшитий виходить в результаті змішування поліетилену з газовою сумішшю – пропан-бутаном. Цей матеріалу відрізняється від зшитого меншою щільністю - 20 - 25 кг/м3. Його ми зустрічаємо як підкладку під ламінат або упаковку.
Спінений поліетилен може володіти різними властивостями
Зшитий спінений поліетилен може бути утворений двома способами:
 
 • хімічним, зі складними хімічними перетвореннями вихідного матеріалу;
   
 • фізичним (радіаційним) з використанням для створення піни пучків енергії.

У результаті виходить пінополіетилен з більш високою щільністю 25 -200 кг/м куб, але і з великим водопоглинанням - 1% проти 0,2% у несшитого. Більш щільний спінений поліетилен використовується в різних галузях промисловості, вт.ч. і в автомобілебудуванні, ми можемо зустріти його, як утеплювач трубчастої форми для трубопроводів.
Вельми різноманітний асортимент утеплювачів з спіненого поліетилену
Інші характеристики спіненого поліетилену:
 
 • Коефіцієнт теплопровідності - 0,038 - 0,045 Вт/мС в залежності від щільності. Теплозберігаючі властивості на рівні сучасних утеплювачів.
   
 • Коефіцієнт паропроникності – 0,01 мг(м*год*Па). Перед нами пароізолятор.
   
 • Допустимі температури використання– - 40 - +70 град. С. Не може знаходитися поряд з гарячим трубопроводом.


 

Де застосовується


Непогані звукопоглинальні властивості, особливо відносно низькочастотного ударного звуку, в поєднанні з низькою ціною, чи не привласнили матеріалу друга назва – підкладка під ламінат.

У цій якості він застосовується завтовшки 3 - 10 мм і щільністю до 30 кг/м куб. Виступає в першу чергу як звукопоглотитель і компенсатор дрібних нерівностей, а підвищена теплоізоляція в окремих випадках є лише додатковим бонусом, але не основною причиною вибору цього матеріалу.
Спінений поліетилен - підкладка під ламінат
Упаковка всього і вся. При транспортуванні важливо, щоб безліч корисних речей, від тарілки до дорогого приладу, не побилися, не піддалися критичним навантаженням від вібрації, випадкового удару.

І скрізь вібропоглиначем, пакувальником поряд з пінопластом, є спінений поліетилен. Розкриваючи коробку з знову придбаним кухонним комбайном, ми, не дивлячись, викидаємо упаковку, а це був...

Наприклад, в автомобілях також можна зустріти спінений поліетилен і як звукопоглотитель і як матеріал забезпечує стабілізацію температури всередині салону. Трубопроводи утеплюють щільною шкаралупою. Питання утеплення спіненим поліетиленом розглянемо детальніше.

Особливі матеріали для утеплення зі спіненого поліетилену
 

Як виконується теплоізоляція


Для утеплення спінений поліетилен застосовується пароізоляційний шар з додатковим утеплительным ефектом. Не рідко, коли згідно з розрахунком потрібно товщина утеплювача дещо більшою, ніж зазвичай випускає промисловість.

Замість того, щоб накладати додатковий шар, конструктор вводить прошарок спіненого поліетилену замість пароизоляционнй мембрани, а під ним також і повітряний прошарок товщиною 1 - 2 см, яка також є теплоізоляційним шаром.
Особливі фігурні ущільнювачі з поліетилену
В результаті товщина основного утеплювача зменшена, наприклад з 19 до 15 см, згідно тепловому розрахунку, за рахунок додаткового спіненого поліетилену з відбиваючим фольгованим шаром і повітряним зазором над ним.

 

Відображення променевої енергії


Спінений поліетилен покритий металізованою плівкою (фольгований) застосовується в основному з системою електричних теплих підлог, як паронепроникний шар, додатковий утеплювач до основного шару утеплення, і як відбивач променевої енергії.

Для електричних теплих підлог характерна більша частина виробленої енергії у вигляді інфрачервоного випромінювання.

Окремі види електричних випромінювачів (інфрачервоний тепла підлога) генерують переважна кількість енергії у вигляді ІНФРАЧЕРВОНОГО випромінювання, при цьому, не нагріваючись до високої температури, але нагріваючи випромінюванням всі щільні предмети в кімнаті.

Зрозуміло, що без ефективного відбиття знизу, значна частина енергії буде витрачено даремно.
Спінений поліетилен з фольгою для утеплення
Застосовувати фольгований пінополіетилен потрібно лише за призначенням, як і будь-яку фольгу. Обкладка їм кімнати з усіх боків, порушує нормальний розподіл електромагнітних полів, що шкідливе для будь-якого живого організму.

Питання підвищених або порушених електромагнітних полів виникають і стосовно електричного теплого статі...
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner