Кошик
312 відгуків
+380 (67) 322-00-95
+380 (44) 277-35-65
вул. Дегтярівська, 31, Київ, Україна
Колор-Пак | ЗНИЖКИ У МЕНЕДЖЕРА! 067-322-00-95

Дренажні, фекальні насоси

Дренажно-фекальні насоси

Якщо перед вами стоїть питання про перекачування брудної води, очищення каналізації, то частіше за все, вам порадять придбати дренажно-фекальний насос. Наші фахівці з насосної техніки кваліфіковано і максимально точно підберуть насос згідно Вашим потребам. Сучасний ринок пропонує величезну кількість різноманітних моделей дренажно-фекальних насосів. І відповідно, кожна модель наділена відмінними характеристиками, способами використання, ну і звичайно ж, ціною. Головним і, мабуть, основним параметром, на який слід зробити акцент, купуючи дренажний насос – це яку рідину він буде перекачувати. Дренажно-фекальні насоси, річ незамінна на дачі, в приватному будинку в сільському господарстві, де немає централізованої каналізації. Але конкретну роль при виборі такого апарату, грає перекачуване середовище.

Дренажний насос – прилад, головним призначенням якого є перекачування води, що містить сторонні домішки. Це незамінний помічник в домашньому господарстві під час сезонних дощів, коли наявність зайвої рідини перевищує необхідний рівень, і її усунення потребує втручання. Дренажний насос чудово справляється з відкачуванням води з затоплених підвалів, присадибних ділянок, а також штучних водойм. Насос для викачування вигрібних ям дозволить самостійно провести відкачування побутових відходів.

Фекальний насос – це пристрій, призначений для відкачування побутових вод або з грунту, підвальних приміщень, дренажу, виведення стічних рідин, викачування басейнів, очищення вод від фекалії.

Середовище використання.

Важливо! Дренажно-фекальні насоси можна використовувати для транспортування хімічних і вибухонебезпечних рідин.  Для серії побутових приладів виключено використання з рідиною, температура якої перевищує +40 0С.

Також слід звернути увагу на кількість сторонніх частинок, що містяться в рідині, яка транспортується.

Дренажно-фекальні пристрої умовно поділяються на наступні категорії:

Насоси для чистої води, або води з вмістом домішок розміром до 4 мм. Їх експлуатують для підйому води із колодязя або відкачування рідини з ємностей з дощовою водою.

Насоси для води з невеликим вмістом бруду. Розмір чужорідних частин не більше 25 мм. Цей тип насосів експлуатують для видалення води із затоплених приміщень.

Дренажні установки для рідини з вмістом елементів від 35 мм. Вони відмінно справляються з надлишком рідини, спустошенням водоотстойников. До цієї категорії також можна віднести фекальні насоси з подрібнювачем, які покликані справлятися зі складними побутовими і промисловими завданнями.

Ефективність приладів, які розраховані для чистої і слабозабрудненої води, становить 85 – 240 л/хв. Напір рідини, що відкачується, становить 5 – 12 м. Даних параметрів вистачає для того, щоб забезпечити повноцінне функціонування системи водопостачання або фонтанів.

Якщо стоїть завдання транспортування брудної води, що містить гравій або інші сторонні тіла розміром 10 – 15 мм, а також мулових мас, то в цьому випадку використовують фекально-дренажні пристрої, продуктивність яких становить 37 – 450 л/хв. Подача води забезпечується на висоту 5 – 22 м.

Дренажно-фекальні промислові насоси, які використовують для роботи з каналізацією, мають можливість перекачувати рідину, а також мулових мас з частками до 120 мм.

Основною відмітною перевагою дренажних установок є можливість транспортувати воду, містить сторонні домішки.

З дуже забрудненої рідиною, яка містить тверді відходи понад 40 мм, відмінно справляється дренажний насос для каналізації з подрібнювачем.

З перекачуванням рідини з каналізаційних систем, вигрібних ям, відмінно справляється дренажно-фекальний насос. Конструктивні особливості цих агрегатів, що забезпечують перекачування рідини щільністю близько 1100 кг/м3. Наявність такої установки дозволяє обходитися без спеціальних комунальних служб, так як даний фекальний насос з ріжучим механізмом, відмінно подрібнює великі відходи.

По типу конструкції дане обладнання поділяється на:

  • занурювальні дренажні насоси. Призначені для чищення колодязів і транспортування води з глибоких резервуарів.
  • поверхневі дренажні насоси. Агрегат встановлюється над резервуаром, переважно на рівній і сухій поверхні. Такі пристрої прості в установці і не вимагають спеціального обслуговування.
Конструктивні особливості і продуктивність.

З урахуванням середовища використання, корпус насосної частини може бути виготовлений з пластику, нержавіючої сталі або чавуну.

Продуктивність дренажної або фекальної установки визначається наступним показником: яку кількість рідини, за який проміжок часу і на яку висоту можна перекачати. Слід відзначити дві особливості в технічні характеристики: продуктивність (кількість перекачаних кубометрів рідини) і напір (висота, на яку фекальний насос може максимально підняти субстанцію, що перекачує). Важливо знати, що дренажні насоси схильні транспортувати великі об'єми води, але при цьому не створюючи сильного напору виходить рідини. Основним завданням вважається – швидке переміщення води з одного джерела в інше місце, при цьому не піднімаючи воду на велику висоту.

Важливі елементи насоса

Занурювальні дренажні насоси ні в якому разі не можна використовувати «всуху». Таке використання призводить до виходу з ладу електродвигунів і механізмів, як фекально-дренажних, так і інших типів насосної техніки. І дуже часто виробники обладнують їх пристроєм автоматичного відключення «поплавком». Як тільки досягається мінімальний рівень води, двигун насоса автоматично відключається. Є зворотна функція – запуск насоса при досягненні максимального рівня води. Такий функціонал дуже зручний в місцях, де йде постійний приплив рідини до прикладу, вигрібних, стічних ям.

Варто відзначити робочі елементи фекально-дренажного заглибного насоса. На відміну від інших установок дренажного обладнання, такий тип фекальних помп оснащений вбудованим подрібнюючим ріжучим механізмом, що дозволяє використовувати його без засмічення робочого колеса. Насос фекальний Optima V1300 DF 1.3 кВт призначений для перекачування комунальних, побутових, промислових і сільськогосподарських забруднених вод, є одним з лідерів продажів.
Як вибрати фекально-дренажне обладнання?

Перш ніж купити насос для брудної води слід врахувати наступне:

Продуктивність. Важливо визначити обсяг робіт, для яких буде використано пристрій.

Напір. Необхідно точно знати на яку висоту або відстань буде здійснюватися транспортування рідини.

Специфіка відкачуваної рідини. Якісний фекальний насос в технічних характеристиках містить інформацію про те, яка максимальна щільність рідини, з якої він повинен впоратися.

Максимальна температура транспортованої рідини. Найчастіше температурний поріг становить 40 °C

В інтернет-магазині «Колор-Пак» Ві можете купить фекальні насосы з доставкою для грязної води, а також пристрої для чистой воды та насоси для вигрібних ям у Києві. Наші менеджери з задоволенням та професійним підходом роскажуть Вам о принципах роботи занурювального насоса, почувши усі Ваші потреби та побажання, підкажуть який тип дренажного або фекального насоса максимально ідеально підійде саме для ваших потреб. Зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши за номерами телефонів, ви отримаєте максимум від покупки даного агрегату. Ми обов'язково підкажемо вам про всіх необхідних комплектуючих.

При замовленні фекальних або дренажних насосів в нашій компанії «Колор-Пак» Ви отримуєте:
  • доставка товарів по всій Україні;
  • сертифікована продукція;
  • перевірка обладнання на шлюб перед відправкою;
  • ідеальне співвідношення «ціна-якість»;
  • гарантію на фекально-дренажні апарати від виробника.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner